savunmabakanligi profile

T.C. Millî Savunma Bakanlığı @savunmabakanligi

T.C. Millî Savunma Bakanlığı Resmi Instagram Hesabı
Official Instagram Account of the Republic of Turkey Ministry of National Defence

0 Comments

19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla MSB Atatürk Kültür Sitesinde Bakan Akar ve TSK Komuta Kademesi ile Gazilerimiz ve ailelerinin katılımı ile tören düzenlendi. Bakan Akar ve Komutanlar tören öncesinde Gazilerimiz ve aileleri ile yemekte bir araya geldi.

ADVERTISEMENT

0 Comments

Gnkur. Bşk. Org. Güler, Kuvvet Komutanları, Bakan Yardımcıları ile 89 Gazimiz ve ailesinin katıldığı törende Bakan Akar bir konuşma yaptı.

ADVERTISEMENT

0 Comments

Törende TRT sanatçıları tarafından "93 Harbi'nden 9 Eylül'e Saklı Türküler" adlı konser de verildi. Konser sonrası Bakan Akar ve Komutanlar, "Merhamet ve Güven Kaynağı Mehmetçik" temalı kara kalem resim sergisini açtı.

0 Comments

16 Eylül’de başlayan Kararlılık-2019 Tatbikatı, Ege ve Doğu Akdeniz’de icra edilmeye devam ediyor.

0 Comments

TCG SANCAKTAR gemimiz ile İleri Denizcilik Eğitimleri devam eden Deniz Harp Okulu öğrencileri; Varna/Bulgaristan liman ziyareti sonrası Bulgaristan Deniz Kuvvetlerine ait BGS KIRIL MINKOV ve BGS DIMITAR PASKALEV ile “Geçiş Eğitimleri” icra etti.

0 Comments

Ebedi Başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi “Gaziler Destansı Tarihimizin Yaşayan Kanıtlarıdır”. Destansı tarihimizdeki asker-sivil tüm kahraman Gazilerimizi saygıyla anıyor, ebediyete intikal edenlere Allah’tan rahmet diliyoruz.

0 Comments

19 Eylül Gaziler Günü etkinlikleri kapsamında; Ankara Ulus Atatürk Anıtı’nda saat 09.30'da ve Ankara Podium AVM’de saat 18.00’de icra edilecek askeri bando konserlerine tüm halkımız davetlidir.

ADVERTISEMENT

56 Comments

Türk Yıldızları’ndan TEKNOFEST’e katılanlara selamlar... 🇹🇷

0 Comments

Antalya’dan demir alarak Doğu Akdeniz'deki planlı sahasına intikal eden ORUÇREİS araştırma gemimize, TCG ORUÇREİS Fırkateynimiz tarafından refakat ediliyor. #MSB#TSK

ADVERTISEMENT

0 Comments

KARARLILIK-2019 Tatbikatı, Ege ve Doğu Akdeniz’de başarıyla devam ediyor. Tatbikat kapsamında, fiilî silah atışları, temel deniz harp nevileri ve amfibi harekât eğitimleri ile kriz ve harp dönemine yönelik faaliyetler icra edildi. #MSB#TSK

0 Comments

Kosova Türk Temsil Heyeti Başkanlığınca Sivil Asker İş Birliği projeleri kapsamında Kosova'nın çeşitli bölgelerinde ilköğretime yeni başlayan öğrencilere kırtasiye malzemesi dağıtımı yapıldı. #MSB#TSK

0 Comments

Bugün başlayan ve 22 Eylül’e kadar sürecek olan TEKNOFEST İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali’nde Millî Savunma Bakanlığı standlarına tüm halkımız davetlidir.

Page 1 of 98 pages, displaying 1-12 of 1165 results